PRODEJ

Prodej nově zrekonstruovaného bytu 2+1 62m2, Praha 4

01

Nabízíme ke koupi nově zrekonstruovaný byt 2+1 62m2 v 4.NP. Byt se nachází na adrese: 5.května 17 v Praze 4. Byt je v osobním vlastnictví a koupi lze řešit pomocí hypotéky. Dům ve kterém se byt nachází je dobře udržovaný a v dobrém stavu se dvěma vchody a se zahradkou do klidné části v ulici Sevřená.

Lokalita kde je v centru města s dobrou dostupností metrem, stanice Pražského povstání je 2 minuty od vchodu do domu. V okolí jsou restaurace, nákupní centrum Pankrác i menší obchody

Při kompletní rekonstrukci bytu byly vyměněny rozvody vody, topení i elektřiny. Byly opraveny stávající stylové dřevěné dveře a byly vyrobeny nové šoupací skleněné dveře spojující kuchyni s obývacím pokojem. V ceně je kuchyňská linka s vaříčem a odsavačem.

Zajímavě a účelně je řešena dispozice bytu bez zbytečných nevyužitých ploch. Je zde koupelna s vanou, samostatné WC, spížírna, velká ložnice s přístupem přimo do koupelny, obývací pokoj s jídelním koutem v blízkosti kuchyně.

Podlahy jsou buď pokryty kvalitním linem (kuchyně, obývací pokoj), dřevěnými přebroušenými parketami (ložnice) nebo dlažbou v koupelně. Plastová okna jsou orientována na severovýchod bohužel do rušné ulice 5.května. Dále je byt vybaven bezpečnostními dveřmi, na míru vyrobenou vestavěnou skříň s posuvnými skleněnými dveřmi

V ceně je také sklep o výměře 2m2. Nízké provozní náklady cca 2.800,-Kč měsíčně (topení, fond oprav, úklid v domě, společná elektřina) + elektřina.

Prodáno

Rychlý kontakt:

Ing. Pavel Ryšavý, mobil: +420 602 552 164, email: rysavy@okeanos.cz


Fotogalerie:

01
Velká ložnice - pracovna
02
Velká ložnice - pracovna
03
Obývací pokoj - jídelna
04
Obývací pokoj - jídelna
05
Obývací pokoj - jídelna
06
Obývací pokoj - jídelna
07
Půdorys bytu
08
Kuchyně
09
Kuchyně
10
Kuchyně
11
Kuchyně
12
Kuchyně
13
Průhled přes obývací pokoj
14
Koupelna
15
Koupelna
13
Koupelna