PRONÁJEM BYTY
01

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený slunný byt 3+kk 65m2 v 3.NP se sklepem 2m2. Byt se nachází v klidné lokalitě v blízkosti parku asi 8 minut pěšky od stanice metra C Ládví.

Byt má okna orientovaná na jih a východ. Byt je rozdělen na dvě stejné ložnice a větší obývací pokoj, vše orientováno na jih. Dále pak je zde kuchyňský kout s oknem na východ přístupný z obývacího pokoje, koupelna, samostatné WC, komora a v suterenu domu sklep. Vybavení: pračka (v koupelně), lednička, postele, vestavěné skříně. Majitel požaduje nekuřáky bez psa.

Pronajato
01

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt v centru města Olomouce. Jedná se o byt 2+1 o výměře 43,8m2 ve starší cihlové zástavbě v Univerzitní ulici.

Byt je přímo v centru města s vynikající dostupností, což je vhodné například pro studenty.

Obývací pokoj je průchozí, vybaven novou masivní dřevěnou podlahou a zdobnými štuky na stropě, vybaven obývákovou stěnou a starší sedačkou. Ložnice je vybavena skříněmi a dvěmi postelemi. Kuchyňka je vybavena plynovým vařičem s elektrickou troubou, lednicí. V bytě je samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a pračkou.

Pronajato